Dezynfekanty

sektorklimatyzacja_clip_image009-150x150

 

Dezynfekanty to środki  przeznaczone do czyszczenia i dezynfekcji  powierzchni użytkowych oraz urządzeń klimatyzacyjnych.  Cechy charakterystyczne dobrego dezynfekanta to szerokie spektrum działania, właściwości bakteriobójcze, nietoksyczność, łatwość użycia i spłukiwania z powierzchni, a także brak podatności na dezaktywację przez inne produkty czyszczące, z którymi  może być mieszany, np. mydła, detergenty.

 

 

clima_clear_3-150x150

 

Clima Clear – jest ciekłym preparatem bakterio- i grzybobójczym przeznaczonym do dezynfekowania i czyszczenia urządzeń klimatyzacyjnych w obiektach publicznych i układach klimatyzacyjnych samochodów. Oprócz standardowych bakterii (Staphylococcus ureus, Pseudomonas aeruginosa, Escheri-chia coli, Enterococcus hirae) i grzybów (Candida albicans, Aspergillus niger) Clima Clearposiada potwierdzoną skuteczność w stosunku do charakterystycznej dla układów klimatyzacyjnych bakterii Legionella pneumophila.

 

 

VIRUSOLVE_Koncentrat_naturalny_2L1-150x150

 

Virusolove+ – skoncentrowany płyn naturalny bądź o zapachu lawendy lub orchidei  stosowany z wodą z kranu lub destylowaną w stężeniu 5% (1:19). Zapewnia dezynfekcję w 1 minutę, a w 10 minut z pełnym spektrum. Z 5L otrzymujemy 100L roztworu gotowego do użycia. Mycie i dezynfekcja wysokiego poziomu powierzchni, narzędzi i wyrobów medycznych. Mycie i dezynfekcja klimatyzacji. Pełne spektrum (bakterie, wirusy z Polio i Adeno, grzyby, prątki, spory).

 

 

 

klima-sept-05-150x150

KLIMAsept – Płyn bakteriobójczy, grzybobójczy i antyseptyczny  dla wszystkich typów urządzeń klimatyzacyjnych. Jest środkiem dezynfekującym  wykorzystywanym do celów sanitarnych, we wszystkich rodzajach systemów klimatyzacyjnych. Zabija wszystkie rodzaje bakterii  (m.in. legionellę). Neutralizuje nieprzyjemne zapachy powstałe w wyniku  rozwoju pleśni, drożdży i bakterii na powierzchni tacek kondensatu i cewek systemu klimatyzacji. Środek eliminuje zarówno widzialne jak i i niewidzialne skażenia systemów klimatyzacyjnych. KLIMAsept odświeża otoczenie aromatem świeżego rumianku. Antyseptyczne i bakteriobójcze działanie  środka  KLIMAsept  jest długotrwałe (do 6 miesięcy po aplikacji). Środek ulega biodegradacji i jest bezpieczny dla środowiska. Został  przetestowany i jest zalecany  przez CIBA-Swiss Laboratories.